Jízdní řád a slevy


Město Stanice
Banská BystricaAS MHD21:30
ZvolenAS MHD21:50
Žiar n. HronomAS MHD22:10
HandlováHotel Baník MHD22:30
PrievidzaAS MHD22:50
PartizánskéAS MHD23:15
TopolčanyAS MHD23:45
PiešťanyAS MHD00:25
Nové Mesto n. V.žel. st. MHD00:50
Uherské Hradištěaut. nádr. MHD01:55
BrnoZvonařka 2202:50
PrahaFlorenc05:40
Spoj vyjíždí z výchozí stanice v následující dny:

každý den

Platnost jízdního řádu:

jezdí do odvolání

Spoj nejede v následující dny:

Název slevy Popis slevy
Mládež do 26 let
Senior nad 60 let

Verified by VISA MasterCard SecureCode
Meinfernbus Flixbus Eurolines Regiojet Orangeways Racic Onebus
Interbus DeutscheBahn WestBus Tourbus Bohemian Lines ČSAD Tišnov
Group Musil Tour Turancar SAD Prešov Eurobus Ecolines
SAD Humenné Intercars Eurotour Korona travel AutobusOberbayern Regabus
Blueline-bus Simple Express

Smluvní podmínky | Kontakty | Přihlásit

Copyright © 1994 - 2017 www.eurotours.cz, Všechna práva vyhrazena