Jízdní řád a slevy


Město Stanice
PrahaFlorenc 518:45
Hradec KrálovéTerminál HD20:35
Vysoké MýtoAN21:20
OlomoucAN22:50
Valašské MeziříčíAN23:45
Žilinaaut. st.01:25
RužomberokAS02:15
PopradAS03:35
KežmarokAS03:55
Podolinecaut. st.04:15
Stará ĽubovňaAS04:30
Ľubotinaut. st.04:50
LipanyAS05:05
SabinovAS05:20
PrešovAS05:45
KošiceAS06:30
Spoj vyjíždí z výchozí stanice v následující dny:

pondělí

úterý

čtvrtek

pátek

Platnost jízdního řádu:

jezdí do odvolání

Spoj nejede v následující dny:

Název slevy Popis slevy
Dítě 4-12 let (50 %)
Student (20 %)

Verified by VISA MasterCard SecureCode
Meinfernbus Flixbus Eurolines Regiojet Orangeways Racic Onebus
Interbus DeutscheBahn WestBus Tourbus Bohemian Lines ČSAD Tišnov
Group Musil Tour Turancar SAD Prešov Eurobus Ecolines
SAD Humenné Intercars Eurotour Korona travel AutobusOberbayern Regabus
Blueline-bus Simple Express

Smluvní podmínky | Kontakty | Přihlásit

Copyright © 1994 - 2017 www.eurotours.cz, Všechna práva vyhrazena