Jízdní řád a slevy


Město Stanice
KošiceAS18:20
PrešovAS19:00
SabinovAS19:25
LipanyAS19:45
Ľubotinaut. st.20:00
Stará ĽubovňaAS20:25
Podolinecaut. st.20:40
KežmarokAS21:00
PopradAS21:20
RužomberokAS22:40
Kraľovanyžel. st.23:05
Žilinaaut. st.23:35
Valašské MeziříčíAN01:20
OlomoucAN02:15
Vysoké MýtoAN03:45
Hradec KrálovéTerminál HD04:25
PrahaFlorenc05:55
Spoj vyjíždí z výchozí stanice v následující dny:

pondělí

středa

čtvrtek

neděle

Platnost jízdního řádu:

jezdí do odvolání

Spoj nejede v následující dny:

Název slevy Popis slevy
Dítě 4-12 let (50 %)
Student (20 %)

Verified by VISA MasterCard SecureCode
Meinfernbus Flixbus Eurolines Regiojet Orangeways Racic Onebus
Interbus DeutscheBahn WestBus Tourbus Bohemian Lines ČSAD Tišnov
Group Musil Tour Turancar SAD Prešov Eurobus Ecolines
SAD Humenné Intercars Eurotour Korona travel AutobusOberbayern Regabus
Blueline-bus Simple Express

Smluvní podmínky | Kontakty | Přihlásit

Copyright © 1994 - 2017 www.eurotours.cz, Všechna práva vyhrazena